logo_exit-04_-wob-e1710621067640

Na początku swojej działalności zrealizowaliśmy bardzo wiele projektów z zakresu kultury i edukacji. Były to m.in.: „Budzenie pasji historia dla najmłodszych” – cykl spektakli teatralnych dla dzieci, w których w przystępny sposób (zawierający bardzo wiele elementów warsztatowych i interakcji) przedstawiliśmy historię Polski. Rozwinięciem projektu jest 7 odcinków cyklu niezwykłych filmów animowanych – „Historia Polski wg dzieci” – zrealizowanych w 100 % z dziecięcych rysunków i z dziecięcym dubbingiem.

Nasz ostatni projekt, czyli Teatr EXIT, funkcjonuje nieprzerwanie od listopada 2016 r. W tym czasie zrealizowaliśmy 6 spektakli teatralnych – „EXIT”, „Jezda na Moskwę”, „Ku jedności”, „Genesis” „Pieśń nad Pieśniami”, „Bezdomny Jezus” oraz 7 filmów – „Hiob”, „Jonasz”, „Eucharystia”, „Tobiasz”, „Po drugiej stronie dnia”, „Oblicze” i „Droga Eliasza”. Niepełnosprawni aktorzy teatru stali się bohaterami kilku filmów dokumentalnych i reportaży. Nagraliśmy także wiele teledysków.

Znakiem rozpoznawczym naszego teatru jest kilka elementów – częste sięganie do tematyki biblijnej, obecność dużej liczby widzów niepełnosprawnych na pokazach oraz rozmowy – po każdym spektaklu i filmie ma miejsce spotkanie i rozmowa z widzami, w którym biorą oni aktywny udział w dyskusji na temat proponowanych tematów.

Filmy

HIOB

JONASZ

TOBIASZ

PO DRUGIEJ STRONIE

DROGA ELIASZA

Teledyski

LUSTRO

GDY WYRUSZĘ

W SAMOTNOŚCI

TRZEBA MARZYĆ

DZIĘKI CI

NIE TAK